Spotkanie pn. „Biznesowe Zabrze”

23.01.2020

23 stycznia, w restauracji Valdi Classic w Zabrzu, odbyło się spotkanie pn. „Biznesowe Zabrze”, w którym udział wzięli przedstawiciele zabrzańskiego samorządu, w tym m.in. wiceprezydent Katarzyna Dzióba, przewodnicząca Rady Miasta Zabrze Łucja Chrzęstek-Bar oraz naczelnicy poszczególnych wydziałów zabrzańskiego magistratu, przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu oraz zabrzańscy przedsiębiorcy.

Spotkanie miało na celu podsumowanie działań Miasta Zabrze na rzecz rozwoju przedsiębiorczości, a także stworzenie możliwości do dialogu i współpracy między reprezentowanymi podmiotami. Podczas spotkania o realizowanych właśnie i planowanych w najbliższym czasie inwestycjach mówili: Małgorzata Juchniewicz, zastępca naczelnika Wydziału Realizacji Projektów UM w Zabrzu, Leszek Szczygielski, naczelnik Wydziału Inwestycji i Remontów UM w Zabrzu oraz Danuta Bochyńska, dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg i Infrastruktury Informatycznej w Zabrzu.

Wiceprezydent Katarzyna Dzióba przypomniała, że tego typu spotkania organizowane są w Zabrzu cyklicznie i przyczyniają się zarówno do nawiązania współpracy między przedsiębiorcami, jak i do współuczestnictwa w dalszym rozwoju przedsiębiorczości na terenie naszego miasta.

– Zabrze, kiedyś miasto przemysłu ciężkiego, rozwija się dzisiaj dzięki Państwa ciężkiej pracy, a także staraniom samorządu – stwierdziła Katarzyna Dzióba. – Jestem przekonana, że to spotkanie przybliży Państwu szczegóły szeregu inwestycji, w których także Wy możecie współuczestniczyć i otworzy przed nami drogę do jeszcze ściślejszej współpracy.