X Noworoczne Spotkanie Senioralne

13.01.2020

Wczoraj, w hali widowiskowo-sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zabrzu, odbyło się jubileuszowe, X Noworoczne Spotkanie Senioralne. Uczestniczyło w nim ponad 1200 emerytów reprezentujących wszystkie dzielnice naszego miasta.

Wśród gości przybyłych na to wydarzenie znaleźli się m.in.: prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik, wiceprezydent Krzysztof Lewandowski, wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej Alina Nowak, naczelnik Wydziału Ochrony Zdrowia i Polityki Społecznej Czesława Winecka oraz członek zarządu MOSiR w Zabrzu Ryszard Bęben.

– Zabrze to miasto wspaniałych, aktywnych ludzi, których tu na tej sali dzisiaj widzimy – zwróciła się do uczestników spotkania prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik. – 365 dni to ogrom pracy, w trakcie których nie tylko spotykaliśmy się, ale realizowaliśmy wiele ciekawych projektów. Pokazujecie Państwo, jak wspaniale można się rozwijać będąc seniorem.

Spotkanie poprowadził Mirosław Riedel, a o oprawę muzyczną biesiady zadbał zespół Hanuta.