Trwa Zabrzański Jarmark Bożonarodzeniowy "Idą święta"

16.12.2019

Jeszcze tylko przez sześć dni będzie można skorzystać z licznych atrakcji przygotowanych przez organizatorów Zabrzańskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego.

Jarmark tradycyjnie zagościł w samym sercu Zabrza – na placu Wolności, gdzie wśród pachnących lasem choinek, czekoladowych pierników czy oscypków na mieszkańców Zabrza i przyjezdnych gości czeka moc świątecznych niespodzianek i atrakcji. Ci, którzy do 21 grudnia odwiedzą Jarmark, z pewnością nie będą zawiedzeni – na placu Wolności jest bowiem radośnie, kolorowo, pysznie i pachnąco. 

Stoiska handlowe usytuowane na placu Wolności otwarte są w godz. 10.00-18.00. W świątecznych domkach każdy znajdzie coś dla siebie. Od biżuterii i ceramiki, po odzież i ozdoby świąteczne. Jak co roku, tak i tym razem możemy liczyć także na rękodzieło i bożonarodzeniowe pyszności: pierniki, miody, wędliny czy sery.

20 grudnia, w godz. 14.00-18.00, w ramach Zabrzańskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego odbędzie się impreza świąteczna połączoną z paradą kolędników. W programie przewidziano kolędy i jasełka, świąteczną zabawę dla całej rodziny, konkursy i anielskie animacje. Organizatorzy zapraszają również na uroczyste spotkanie prezydenta Zabrza z mieszkańcami, w trakcie którego harcerze przekażą Betlejemskie Światło Pokoju. Z koncertem wystąpi kapela góralska "Hajduk" ze Szczyrku.

Więcej na: www.mok.art.pl