Podziękowania za udział w Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości w Zabrzu

28.11.2019

W dniu 27.11.2019 r. odbyło podsumowanie Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Zabrzu- największej w Polsce inicjatywy, mającej na celu promowanie idei "bycia przedsiębiorczym" wśród młodych ludzi.

Prezydent Miasta Zabrze Małgorzata Mańka – Szulik zaprosiła na uroczystość oraz wręczyła podziękowania przedsiębiorcom, przedstawicielom firm i instytucji, którzy w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości aktywnie i bezpłatnie włączyli się w akcję edukowania i szkolenia zabrzańskiej młodzieży szkolnej.

Podczas spotkań, warsztatów, wizyt studyjnych i mentoringowych na własnych przykładach pokazywali, jak można połączyć swoją pasję z pracą i zarabianiem pieniędzy, zachęcali do podejmowania kreatywnych przedsięwzięć i biznesowych inicjatyw.

Pani Prezydent wręczyła również podziękowania dla dyrektorów szkół, które uczestniczyły w wydarzeniach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Zabrzu.

"Dzięki Państwa zaangażowaniu Zabrze zyskuje wykształconych i ambitnych młodych przedsiębiorców.

Dziękujemy Wam bardzo."

Uczestnicy spotkania mogli nawiązać nowe kontakty biznesowe, podzielić się doświadczeniami, czerpać inspirację od innych oraz osobiście porozmawiać z przedstawicielami władz miejskich.

Statystyki siódmej zabrzańskiej edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości:

  • 40 spotkań, warsztatów, szkoleń
  • 20 firm
  • 6 instytucji

W wydarzeniach uczestniczyło:

  • 14 szkół
  • około 1100 uczniów