Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Zabrzu i firmy wspierające rozwój przedsiębiorczości wśród młodzieży

15.11.2019

Już w następnym tygodniu rozpoczynamy Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Zabrzu pod hasłem „Biznes bez barier”. ŚTP to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia
i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Każdego roku w listopadzie organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, organizują m.in. bezpłatne szkolenia, warsztaty, wizyty studyjne z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, rozwijania start-upów, budowania własnej marki i wielu innych.

Dotychczas współpracę z Urzędem Miejskim w Zabrzu w ramach XII edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości zadeklarowały następujące firmy i instytucje:
1. Trans Auto Knapik & Knapik
2. Moto-Test Ryszard Genge
3. Hyundai Bednarczyk Autoryzowany Dealer HMP
4. Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Frączek
5. Rotax Plus Bożena Krusche
6. Wichary Technic Sp. z o.o.
7. Kali Sie Bajtlom
8. Przedsiębiorcy z Wyboru
9. Biuro Karier Studenckich Politechniki Śląskiej
10. TIC S.A. Market budowlany STOBUD Zabrze
11. M1 Centrum Handlowe Zabrze METRO PROPERTIES Sp. z o.o.
12. Studio Figura
13. Essentio Bielizna & Brafitting
14. Budexpert Sp. z o.o.
15. Zabrzańskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
16. Firma Edukacyjna Angmen
17. Międzynarodowa Szkoła Podstawowa w Zabrzu
18. Iterative Engineering
19. Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
20. Urząd Skarbowy w Zabrzu
21. Zakład Ubezpieczeń Społecznych oddział/Zabrze

Wszystkim firmom bardzo dziękujemy za wspieranie rozwoju przedsiębiorczości w Zabrzu!