"Serce za Serce" – koncert Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi

14.11.2019

Koncert „Serce za serce” od 28 lat organizowany jest z myślą o propagowaniu misji Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi, upamiętnieniu jej Założyciela i Patrona oraz uhonorowaniu osób, firm i instytucji za wsparcie prac naukowo-badawczych prowadzonych w instytucie. W tym roku 28. edycja tego wyjątkowego wydarzenia odbędzie się 15 listopada o godz. 18.00.

Podczas koncertu "Serce za serce" wystąpią aktorki, aktorzy, chór, balet i orkiestra Teatru Rozrywki w Chorzowie, jednej z najlepszych scen musicalowych w Polsce. Artyści, pod dyrekcją Mateusza Walacha, przygotowali na potrzeby koncertu, specjalny i wyjątkowy program, składający się z największych przebojów światowych musicali. Wszystko zostanie zaprezentowane w pięknej oprawie, a publiczność wysłucha utworów z przedstawień: Evita, Upiór w operze, Koty, Cabaret, Skrzypek na dachu, Nędznicy, Miss Saigon, Mamma Mia, Grease, Deszczowa piosenka, Dzwonnik z Notre Dame oraz z innych, równie popularnych.

Teatr Rozrywki w Chorzowie to młoda, zaledwie 35-letnia scena musicalowa, która ma w dorobku najsłynniejsze tytuły z Broadwayu i West Endu. Na afiszu Teatru Rozrywki – poza musicalami i komediami – od lat znajdują się cieszące się niezmiennym powodzeniem koncerty sylwestrowe i rozrywkowe, złożone z przebojów polskich i światowych, popowych i musicalowych.