Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Miasta Zabrze w 2019 roku – nabór wniosków

14.11.2019

Miasto Zabrze ogłasza Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Miasta Zabrze w 2019 r. Spośród nominowanych będziemy wybierali 10 zawodników oraz 5 trenerów. Do 18 listopada trwa nabór wniosków.

Głosowanie ma charakter otwarty. Kandydatów mogą zgłaszać: stowarzyszenia, fundacje i kluby sportowe. Natomiast kandydatem może zostać każdy sportowiec oraz trener działający na rzecz zabrzańskiego sportu. Zgłoszony kandydat może brać udział tylko w jednej kategorii plebiscytowej.

Plebiscyt składa się z dwóch etapów. W pierwszym, który potrwa do 18 listopada przyjmowane są kandydatury na najpopularniejszego sportowca i trenera. Można to zrobić osobiście: na kuponie zgłoszeniowym (w załączeniu), który należy złożyć w Wydziale Promocji, Turystyki i Sportu (pok. 53, ul. prof. Z. Religi 1, 41-800 Zabrze). W drugim etapie przeprowadzone zostanie głosowanie, które potrwa od 25 listopada do 13 grudnia br. Oddać głos będzie można za pomocą ankiety internetowej opublikowanej na stronie www.um.zabrze.pl oraz na kuponie do głosowania, który dostępny będzie w Punkcie Informacji o Mieście (ul. Powstańców Śląskich 2/1) oraz w Wydziale Promocji, Turystyki i Sportu Urzędu Miejskiego w Zabrzu (pok. 53, ul. prof. Z. Religi).