VI Zabrzański Festiwal Restauracji

30.10.2019

Zapraszamy na szóstą edycję Zabrzańskiego Festiwalu Restauracji, która potrwa od 4 do 8 listopada br W trakcie Festiwalu zabrzańskie restauracje oraz kawiarnie będą proponować mieszkańcom specjalnie przygotowane na tę okazję wyjątkowe dania.

Celem festiwalu jest zachęcenie do odkrywania nowych smaków oraz odwiedzania najsmaczniejszych lokali w mieście. Natomiast głównym założeniem tego wydarzenia jest aktywizacja życia miasta i jego mieszkańców oraz wspieranie lokalnej przedsiębiorczości – gastronomów oraz restauratorów, integracja środowiska, wspólne działanie, inspirowanie oraz wzajemna pomoc.

Restauracje serwują festiwalowy zestaw w cenie 20 zł (danie główne i przystawka) W kawiarni za 10 zł skosztować będzie można cały zestaw – deser i napój. Serwowane dania będą nieco mniejsze niż standardowe porcje, natomiast ceny są niezmienne dla wszystkich restauracji i kawiarni biorących udział w wydarzeniu. Na specjalnie przygotowanej mapie mieszkańcy mogą zaplanować swoją kulinarną przygodę.

Na aktywnych uczestników Festiwalu czekać będą liczne nagrody od partnerów – klubów fitness, gabinetów SPA, salonów kosmetycznych i wielu innych.

Organizatorem wydarzenia jest Miasto Zabrze oraz Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości. Realizatorem jest Grupa Kreatywna Koncept – pomysłodawca i organizator największego festiwalu kulinarnego w Polsce – Festiwal Smaku.

Więcej informacji o wydarzeniu oraz lista lokali i zdjęcia serwowanych dań dostępne na www.Facebook.pl/ZabrzanskiFestiwalRestauracji oraz www.festiwal-smaku.pl.

Zabrzański Festiwal Restauracji – lista uczestników:

• Valdi Classic
  • Gryfny Kebab
  • Bistro Wnęka
  • Tygel Restauracja
  • Impresja
  • Restauracja Atmosfera
  • Pod Wawrzynem
  • Restauracja Diament Zabrze
  • Restauracja Zabrze- Vabank
  • Restauracja ALPEX Zabrze
  • Słodkawa
  • Restauracja As Fit
  • Klub Twist
  • Bistro Łańcuszkowa Wolności 408, Zabrze
  • Zielony Ogród w Zabrzu
  • ibis Katowice Zabrze
  • Tukan w nowej odsłonie.