Narodowy Dzień Sportu w Zabrzu

02.09.2019

Fundacja Zwalcz Nudę zaprasza na siódmą odsłonę ogólnopolskiej inicjatywy Narodowego Dnia Sportu. NDS 2019 to setki bezpłatnych treningów na terenie całej Polski, dostępnych dla wszystkich chętnych. Ideą tej inicjatywy jest promowanie aktywnego, zdrowego stylu życia w każdym wieku. Do akcji kolejny raz dołącza również Zabrze. Pełny harmonogram wydarzeń znajduje się na stronie www.narodowydziensportu.pl .

W Zabrzu, w ramach Narodowego Dnia Sportu, będzie można poćwiczyć wspólnie z MUKS „Dziesiątką” i Aktywnym Zabrzem (fitness dla dorosłych i dzieci), Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji (II Turniej Dzielnic Miasta Zabrze), Klubem Sportowym Mostostal Zabrze (Otwarty Turniej Tenisowy), Klubem Sportowym Multisport Zabrze (lekcje pokazowe dla dzieci i młodzieży z tenisa ziemnego, badmintona oraz piłki nożnej), UKS Trampkarz 22 (Międzynarodowy Turniej Sambo) oraz Reshape Fitness Zabrze (m.in. Tabata + ABS, Pilates, rowery, TRX, trampoliny). Więcej: http://narodowydziensportu.pl/vii-edycja-14-ix/wydarzenia/zabrze/

Narodowy Dzień Sportu to ogólnopolska akcja społeczna dedykowana wszystkim, którzy kochają sport (oraz tym, którzy jeszcze nie kochają, ale na pewno po udziale w tym wydarzeniu zaczną). Zespół Zwalcz Nudę przez cały rok przygotowuje projekt zapraszając do niego wszystkie punkty miejskie, prywatne, non profit i media – każdy, dla kogo sport jest ważny, może być partnerem tego wydarzenia. W efekcie tych działań cała Polska w drugą sobotę września zmieni się w wielki plac treningowy z setkami bezpłatnych zajęć rozsianych po całym kraju. Zwieńczeniem całego wydarzenia jest wielki piknik na błoniach PGE Narodowego w Warszawie.