Przed nami VII Piknik w Rytmie Firmy

27.08.2019

6 września, w godzinach 14.00-20.00, zapraszamy na VII edycję Pikniku w Rytmie Firmy. Impreza odbędzie się w Zabrzu przy ul. Folwark Wesoła przy Pomniku na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Piknik w Rytmie Firmy jest imprezą wystawienniczo-handlową organizowaną przez Miasto Zabrze, skierowaną do przedsiębiorców reprezentujących różne branże.

Celem Pikniku jest m.in.: promocja lokalnych producentów i ich produktów, poznanie i nawiązanie współpracy z nowymi partnerami handlowymi, prezentacja oferty przedsiębiorców z branży sportowej i gastronomicznej oraz integracja przedsiębiorców z mieszkańcami miasta

Przedsiębiorcy uczestniczący w Pikniku zapoznają się z ekspozycją towarów i usług branży sportowej, poznają smaki kuchni zabrzańskich restauratorów, mają też okazję skorzystać z bezpłatnych porad w kilku punktach doradczych.

Uczestnicy mają szansę zasięgnąć informacji o możliwościach eksportu własnych produktów na rynki zagraniczne; poznać zasady prowadzenia działalności gospodarczej za granicą; zasięgnąć informacji o branżach i rynkach zagranicznych; skorzystać z bezpłatnych konsultacji prawnych w tematach związanych z działalnością gospodarczą czy też dowiedzieć się o ulgach i zwolnieniach podatkowych obowiązujących na terenie miasta.

Odwiedzający mają okazję do zapoznania się z ofertą: szkół tańca, klubów sportowych, dietetyków i trenerów personalnych, branży motoryzacyjnej i innych branż oraz salonów oferujących zabiegi zdrowotne.

W tym roku po raz kolejny będziemy się bawić do muzyki granej przez Radio Silesia.

W programie Pikniku znajdzie się wiele atrakcji, w tym m.in.: gra miejska, zawody sportowe, bezpłatne dmuchańce dla najmłodszych i wiele innych.