Już w niedzielę – kolejny koncert Zabrze Summer Festiwal

02.08.2019

Kapela Górole oraz Baciary – to kolejne gwiazdy Zabrze Summer Festival, które zaprezentują się na scenie na parkingu Centrum Handlowego Platan już w najbliższą niedzielę, 4 sierpnia.

Na festiwal zapraszają: Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu oraz Urząd Miejski w Zabrzu. Wstęp na Zabrze Summer Festival jest bezpłatny. Koncerty odbywają się w sercu miasta tj. na parkingu CH Platan. Tego lata w Zabrzu wystąpiła już gwiazda muzyki rock-polo SŁAWOMIR, hip-hopowy zespół Jeden Osiem, polski raper i producent muzyczny GRUBSON oraz zespół BOYS.

W sierpniu podczas Zabrze Summer Festival zagrają kolejne gwiazdy: 4 sierpnia najlepszy zespół rozrywkowy na Podhalu BACIARY oraz KAPELA GÓROLE znana z hitu „Bierz ile chcesz”. Cykl koncertów zakończy się 25 sierpnia dyskoteką, w trakcie której zagrają najlepsi dj-e: DJ Hazel, Bueno Clinic, I.GOT.U, a towarzyszyć temu będzie niepowtarzalne widowisko z pokazami laserów.

Przed koncertami publiczność może liczyć na szereg atrakcji przygotowanych z myślą o całych rodzinach (występy dzieci, koncerty lokalnych gwiazd muzycznych/tanecznych, konkursy).