Górnik Zabrze zagra dzisiaj na Arenie Zabrze z Zagłębiem Lubin

26.07.2019

Piątkowe popołudnie to idealna pora na sportowe emocje. Takich na pewno nie zabraknie dziś na Arenie Zabrze, gdzie piłkarze Górnika Zabrze S.S.A. rozegrają pierwsze w tym sezonie spotkanie przed własną publicznością. Górnik Zabrze podejmie Zagłębie Lubin. Mecz 2. kolejki PKO Ekstraklasy rozpocznie się o godz. 18.00.

Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie. Można je kupić m.in. online na www.bilety.arenazabrze.pl Harmonogram sprzedaży w punktach stacjonarnych na www.gornikzabrze.pl

Bramy Areny Zabrze zostaną otwarte na dwie godziny przed rozpoczęciem meczu, czyli o godz. 16.00. Z pewnością warto wybrać się na stadion wcześniej. W Strefie Kibica można spędzić ciekawie czas czekając na pierwszy gwizdek. Przygotowano m.in. wiele atrakcji dla najmłodszych sympatyków Górnika Zabrze, a wśród nich m.in. animacje w klubowym namiocie, malowanie twarzy, oprawę muzyczną zapewnioną przez profesjonalnego dja, piłkarzyki, zdjęcia na tle ścianki przedstawiającej panoramę stadionu, kolorowanki, czy też grę w piłkę na małe bramki. Strefa usytuowana będzie na promenadzie Areny Zabrze od strony ul. Roosevelta.

ROWEREM NA MECZ GÓRNIKA – NOWA USŁUGA DLA KIBICÓW

Przypominamy również, że już od najbliższego meczu, Górnik uruchamia nową bezpłatną usługę dla kibiców – przechowalnie rowerów.

Przechowalnia znajduje się na promenadzie wewnętrznej Areny Zabrze od ul. Roosevelta. Tam można zostawić tam swój rower jednocześnie uzyskując zniżkę na wybrane produkty w Sklepie Kibica.

Regulamin użytkowania Przechowalni Rowerów na Arenie Zabrze:
• Przechowalnia jest czynna wyłącznie w dni meczowe.
• Każda osoba, która chce skorzystać z Przechowali musi posiadać dokument ze zdjęciem oraz podać kontaktowy numer telefonu.
• Korzystanie z Przechowalni jest bezpłatne.
• Przechowalnia jest uruchamiana na godzinę przed rozpoczęciem meczu, a zamykana jest godzinę po jego zakończeniu.
• Jeżeli osoba, która korzysta z przechowalni zgubi numerek będzie musiała zapłacić karę w wysokości 30zł.
• Rowery nie odebrane w czasie otwarcia przechowalni będą przechowywane przez Klub przez 30 dni. Klub naliczy za to dodatkową opłatę w wysokości 100zł. Po tym terminie rowery nieodebrane będą przekazywane do Biura Rzeczy Znalezionych w Zabrzu.