Kadra Górnika Zabrze zaprezentowała się kibicom

22.07.2019

20 lipca, w trakcie kolejnej imprezy organizowanej w ramach Zabrze Summer Festival na parkingu CH Platan, odbyła się prezentacja drużyny Górnika Zabrze przed nowym sezonem. W trakcie spotkania poinformowano m.in. o tym, że piłkarze rozegrają swój pierwszy mecz już 22 lipca.

W trakcie prezentacji zawodnicy pokrótce opowiadali o sezonie przygotowawczym i aspiracjach drużyny. Koszulki piłkarzom wręczali członek Zarządu Górnika Dariusz Czernik oraz legendarny kapitan Górnika Zabrze Stanisław Oślizło.

Nie byłoby Zabrza bez Górnika i nie byłoby Górnika bez Zabrza. Będziemy inwestować w Górnika Zabrze, ten klub ma kibiców na całym świecie oraz ogromne aspiracje na przyszły sezon. – podsumowała prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik.

Dziękuję za to, że jest Was dzisiaj tak wielu, ale przede wszystkim za to, że jesteście zarówno wtedy, jak idzie nam dobrze, jak i w gorszych momentach. Wierzę, że tak będzie i w tym sezonie – z tym przesłaniem zwrócił się do fanów Górnika Igor Angulo.

Po zakończeniu oficjalnej części prezentacji piłkarze zaopatrzeni w zdjęcia drużyny ruszyli na spotkanie z kibicami. Po zejściu ze sceny podopieczni trenera Brosza pozowali do zdjęć i rozdawali autografy fanom "Trójkolorowych".