Zostań Partnerem VII edycji konkursu „Zabrzański Biznesplan”!

02.07.2019

W ramach organizacji konkursu „Zabrzański Biznesplan” już od pierwszej edycji współpracujemy z firmami nie tylko z Zabrza, ale i z całej Polski. Mamy świadomość, że gdyby nie pomoc Partnerów, którzy odnieśli sukces w biznesie oraz chęć wsparcia rozwoju przedsiębiorczości, organizacja konkursu byłaby o wiele trudniejsza.

Dlatego zapraszamy do kontaktu z Zabrzańskim Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości pod numerem telefonu 32 273 97 75 w celu omówienia możliwości bycia Partnerem VII edycji konkursu "Zabrzański Biznesplan"! Ogłoszenie konkursu nastąpi w dniu 01.09.2019 r.

Laureaci sześciu dotychczasowych edycji konkursu zdobyli wiele cennych nagród ufundowanych przez Partnerów Konkursu. Wśród nagród stanowiących wsparcie dla rozwijającej się firmy znalazły się nagrody pieniężne, ale też lokale na prowadzenie działalności gospodarczej, zniżki ubezpieczeniowe, obsługa prawna, obsługa księgowa, urządzenia wielofunkcyjne, tablety, weekend dla dwojga w hotelu, sesje coachingowe, pakiety coworkingowe, stoisko podczas kongresów i targów, teczki biznesowe, doradztwo w zakresie ochrony patentowej, e-kursy języka obcego i inne.

Łączna pula nagród szóstej edycji konkursu wyniosła ponad 200.000 złotych!

Dzięki Partnerom Konkursu laureaci otrzymują wsparcie tak potrzebne w prowadzeniu własnego biznesu.