Zabrze Summer Festiwal

17.06.2019

Sławomir, Jeden Osiem L, Grubson, Boys, Baciary, Kapela Górole, DJ Hazel, Bueno Clinic, I.GOT.U – to gwiazdy Zabrze Summer Festival, cyklu letnich koncertów, który rozpocznie się w naszym mieście 7 lipca.

Na festiwal zapraszają: Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu oraz Urząd Miejski w Zabrzu. Wstęp na Zabrze Summer Festival jest bezpłatny.

Koncerty będą odbywały się w sercu miasta tj. na parkingu Centrum Handlowego Platan. Planujemy następujące wydarzenia: 7 lipca zapraszamy gwiazdę muzyki rock-polo SŁAWOMIRA, twórcę takich przebojów jak „Miłość w Zakopanem”, czy „Nic się nie stało”; 13 lipca zagra hip-hopowy Zespół Jeden Osiem L znany z hitu „Ile dałbym by zapomnieć” oraz polski raper i producent muzyczny GRUBSON, natomiast 20 lipca wystąpi gwiazda disco-polo zespół BOYS, znany z hitów „Szalona” oraz „Niech żyje wolność i swoboda”.

W sierpniu podczas Zabrze Summer Festival zagrają kolejne gwiazdy: 4 sierpnia najlepszy zespół rozrywkowy na Podhalu BACIARY oraz KAPELA GÓROLE znana z hitu „Bierz ile chcesz”. Cykl koncertów zakończy się 25 sierpnia DYSKOTEKĄ, na której zagrają najlepsi dj-e: DJ Hazel, Bueno Clinic, I.GOT.U, a towarzyszyć temu będzie niepowtarzalne widowisko z pokazami laserów. Koncerty poprzedzi szereg atrakcji przygotowanych z myślą o całych rodzinach (występy dzieci, koncerty lokalnych gwiazd muzycznych/tanecznych, konkursy).

PROGRAM:

– Bueno Clinic
– I.GOT.U
– Pokaz laserów

Informujemy, że podczas imprezy Zabrze Summer Festival w dniu 7 lipca 2019 r. główne miejsca postojowe będą dostępne na terenie parkingu Centrum Handlowego PLATAN.

Dodatkowo udostępnione zostaną:
– parking przy Urzędzie Skarbowym (ul. Bytomska 2)
– parking przy Urzędzie Miejskim (ul. Jagiellońska)
– parking przy ul. Słodczyka

Punkt gastronomiczny oraz miasteczko atrakcji dla dzieci czynne będą od godz. 12.00.

Informujemy, że podczas koncertu Sławomira używane będą stroboskopowe lasery RGB, emitujące silne, migające światło, które może spowodować dolegliwości wzrokowe. Szczególną ostrożność powinny zachować kobiety w ciąży i osoby chore na epilepsję. W razie jakichkolwiek wątpliwości należy zasięgnąć opinii lekarskiej przed podjęciem decyzji o przebywaniu na terenie imprezy podczas koncertu Sławomira.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminami festiwalu oraz parkingu i Centrum Handlowego Platan.