Dzień Dziecka – "Madagaskar – Fajer u Juliana"

28.05.2019

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu zaprasza na dwudniowe obchody Dnia Dziecka do Parku 12C Sztolni Królowa Luiza na egzotyczną wyspę Madagaskar.

Dzień Dziecka w Sztolni Królowa Luiza to nie tylko całodzienna moc atrakcji i zabaw w Parku 12C. To podróż na egzotyczną wyspę Madagaskar pełną niespodzianek. Piasek, palmy, zawody sportowe, słodkości i muzyka. Jednym słowem wielki fajer u Juliana – czyli gotowy pomysł, jak sprawić najmłodszym frajdę. W towarzystwie przewodników, przebranych za pingwiny podziemne zwiedzanie prawdziwej kopalni dostarczy niezapomnianych wrażeń, a moc atrakcji na powierzchni sprawi, że ten dzień dla każdego dziecka będzie niezapomniany.

W programie: podziemne tematyczne zwiedzanie Sztolni Królowa Luiza, zjazdy linowe dla dzieci i dorosłych na tyrolce, dmuchany park atrakcji, pokaz gadów, artystyczne warsztaty rękodzieła z wiórków drewna, zajęcia sportowe, zabawa w tematyczne podchody pn. „Poszukiwanie Skarbu Juliana”, gry planszowe XXL, zabawa w mini kopalnię – Bajtel Gruba, występy zespołu tanecznego, kwiatowe girlandy dla uczestników wydarzenia, malowanie twarzy, fotobudka.

Zwiedzanie podziemi: 25 zł /os.
Czas zwiedzania podziemi: ok. 1,5 godz.
Ograniczenie wiekowe: 4 lata.