"Grillowanie na Straganie"

20.05.2019

Już w najbliższą sobotę Targowisko Miejskie "Pod Ratuszem" zaprasza na "Grillowanie na Straganie". Wydarzenie rozpocznie się o godz. 9.00.

– Szczególnie w tym dniu zapraszamy wszystkich mieszkańców Zabrza na wizytę na naszym Targowisku. Oprócz samych zakupów przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji. Do tego muzyka na żywo, dmuchany zamek dla najmłodszych, jednym słowem warto nas odwiedzić – przekonują organizatorzy.

Targowisko przy ul. Boboli po modernizacji, którą przeszło, zmieniło się nie do poznania. Przede wszystkim przebudowany został układ wewnętrznej komunikacji. Powstały nowe drogi dojazdowe, chodniki i parking. Nowoczesnego oblicza nabrała strefa targowa. Powstało 18 nowych pawilonów, w których mieści się 150 punktów handlowych wraz z gastronomią. Tereny zielone zostały uporządkowane i zrekultywowane. Pojawiły się nowe rośliny oraz wzmocnienia skarpy okalającej plac targowy.

Modernizacja targowiska w centrum Zabrza to także doskonały przykład rewitalizacji przestrzeni miejskiej. Stworzone zostały dogodne warunki zarówno dla sprzedających, jak też kupujących.