Operacja META. Maturzyści przejmują Zabrze po raz ósmy!

25.04.2019

Już po raz ósmy Zabrze opanują maturzyści w ramach „Operacji META”! Wydarzenie zainaugurowane zostanie w najbliższy piątek, 26 kwietnia, o godz. 18.38.

„Operacja Meta. Maturzyści przejmują Zabrze!” to kolejna edycja imprezy promującej bezpieczną i dobrą zabawę młodzieży, pełnej pozytywnej energii i optymizmu.

– Startujemy w samym sercu Zabrza, na skwerze przy ul. Powstańców Śląskich, naprzeciw Urzędu Miejskiego – zapowiadają organizatorzy. – Choć oficjalnie impreza rozpocznie się o godz. 18.38 symbolicznym wypuszczeniem balonów w barwach Zabrza (czerwone, niebieskie i żółte), to zapraszamy nieco wcześniej. Już o godz. 18.00 rozpocznie się koncert młodego zabrzańskiego zespołu The Night Springs, który przygotował wyjątkowo energetyczny zestaw muzyczny, który będzie prawdziwym preludium przed wieczorną zabawą.

Pozyskano wielu partnerów, którzy właśnie tego dnia, mają dla uczestników mnóstwo zniżek i promocji. Ale na tym nie koniec. Część z partnerów przygotowała swoje oferty dla maturzystów nawet aż do końca czerwca.

Jak informują organizatorzy -każdy maturzysta uczący się w Zabrzu otrzymuje w szkołach specjalne karty pamiątkowe, które w połączeniu z pieczątką przybitą na skwerze przy ul. Powstańców Śląskich, otworzą im drogę do czerpania z imprezy pełnymi garściami. 

Serdecznie zapraszamy!