Zabrze przestrzenią rozwoju

Zapraszamy na kolejną edycję Dialogu Możliwości.

08.04.2019

Zapraszamy na kolejną edycję Dialogu Możliwości, czyli na wydarzenie, które inspiruje do działania, daje możliwość nawiązania nowych relacji biznesowych oraz przestrzeni do wymiany wspólnych doświadczeń.

Tym razem porozmawiamy o rozwijaniu swoich pasji zawodowych.

Naszymi prelegentami będą:

Tomasz Rożek.
Jest współzałożycielem Stowarzyszenia Dziennikarzy Naukowych Naukowi.pl i pomysłodawcą oraz współzałożycielem stowarzyszenia Śląska Kawiarnia Naukowa. W radiu eM prowadzi autorski program Labirynty wiedzy; w Programie 3 Polskiego Radia, podczas porannej audycji, odpowiada na „Pytania z kosmosu” zadane przez słuchaczy „Trójki”; przybliża również naukę w sobotnim programie Dzień Dobry TVN.
Współpracował z dziennikami, tygodnikami i miesięcznikami ogólnopolskimi: „Gość Niedzielny”, „Wiedza i Życie”, „National Geographic”, „Wprost”, „Przekrój”, „Gazeta Wyborcza”, „Życie”, „Dziennik Zachodni”, „Rzeczpospolita”.
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz serwis „Nauka w Polsce” Polskiej Agencji Prasowej uhonorowało Rożka w 2008 tytułem Popularyzatora nauki. W 2009 samorządy studenckie śląskich uczelni nagrodziły go Laurem Studenckim za działalność popularyzującą naukę.
W lutym 2011 roku wydał książkę „Nauka − po prostu. Wywiady z wybitnymi”, która została uznana za najlepszą książkę popularnonaukową sezonu 2010/2011. „Nauka − po prostu” to zbiór wywiadów z uznanymi polskimi naukowcami, reprezentującymi różne dziedziny nauki: nanotechnologię, cybernetykę i robotykę, fizykę cząstek, badania mózgu, internet i jego rolę komunikacyjną, klimat i modyfikacje pogody oraz genetykę człowieka.
Jest szefem działu „Nauka i gospodarka” w tygodniku „Gość Niedzielny”. Od marca 2016 do grudnia 2018 prowadził program Sonda 2, nową wersję programu Sonda. Początkowo audycja emitowana była w TVP2, ale z czasem została przeniesiona do TVP1.

oraz

Agata Szczecińska z branżą usług HR związana jest od 2011 roku, będąc przez niemal cały czas związana z segmentem klientów OnSite. Do Manpower dołączyła 3,5 roku temu z sukcesami spełniając się w zadaniach operacyjnych, prowadzeniu projektów usprawniających funkcjonowanie organizacji, ale również zarządzaniu współpracą z największymi Klientami Manpower. Pomimo licznych zadań Agata znajduje czas na wyciąganie ludzi z domów i organizację wypraw. W czasie wolnym oddaje się turystyce górskiej, jodze, spływom kajakowym i wspinaczce skałkowej. Dystans do wyzwań dnia codziennego zyskuje dzięki dobrej książce, muzyce jazzowej a ostatnio nawet medytacji. Jak sama mówi o sobie jest „szczęśliwym człowiekiem, z maleńkim ADHD, który czerpie przyjemność nawet z kilkugodzinnego obcowania z naturą i który odnajduję się w tym, co robi i czuje prawdziwą pasję do tego, czym się zajmuje”.

Adres spotkania:
Centrum Innowacji Silesia Zabrze, ul. Józefa Lompy 41

Link do wydarzenia na fanpage: https://www.facebook.com/events/134181750773540/

Serdecznie zapraszamy.
Wstęp bezpłatny

Kontakt do organizatora
Dariusz Jaszcz
tel.: 518 292 001