Charytatywne kilometry dla „Amazonek” oraz Patryka Niekłania

11.03.2019

W miniony weekend, w zabrzańskim centrum rekreacji i sportu ReShape, zorganizowano charytatywny bieg oraz spinning rowerowy. Każdy osiągnięty przez uczestników kilometr nagradzany był złotówką przekazywaną na cel charytatywny.

8 marca upłynął pod hasłem „Kobiety dla kobiet” – w ramach akcji zbierane były środki dla zabrzańskiego stowarzyszenia „Amazonek”. Za każdy przebiegnięty na bieżni kilometr, organizatorzy zobowiązali się przekazać na konto stowarzyszenia 1 złotówkę. „Amazonki” mozna też było wesprzeć wykupując treningu personalny ze znanym prezenterem telewizyjnym – Olivierem Janiakiem lub popularną instruktorką fitness – Justyną Czają. Uczestnicy akcji mogli bezpłatnie skorzystać m.in. z porad specjalisty wykonującego badanie USG stawów, usług profesjonalnych makijażystek, masażu odchudzającego czy porad podologa.

W sobotę odbył się spinning rowerowy, który prowadzili cenieni trenerzy tej dyscypliny w kraju. Dochód z każdego „przejechanego” przez uczestników kilometra zostanie przekazany na rehabilitację przebywającego w śpiączce po przebytym wypadku samochodowym Patryka Niekłania, finalisty 11. edycji programu rozrywkowego „Mam Talent”.