"Laur Eksperta" dla Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu

26.02.2019

25 lutego, w Kancelarii Prezydenta RP w Warszawie, odbyła się gala finałowa IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Doradztwa Konsumenckiego „Laur Eksperta”. Reprezentanci firm z całej Polski odebrali z rąk Zarządu Quality Institute dyplomy, statuetki i zaświadczenia potwierdzające nadanie jednego z najbardziej prestiżowych certyfikatów jakości dla produktów i usług dostępnych na polskim rynku. Wśród tegorocznych laureatów znalazł się Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu.

W konkursie „Laur Eksperta” nagradzane są firmy i instytucje, które zdaniem kapituły jury złożonego z naukowców oraz reprezentantów prestiżowych uczelni z całej Polski najlepiej projektują i wdrażają nowoczesne strategie budowania efektywnych relacji z klientami w oparciu o jakość swojej oferty rynkowej.

„Budowanie trwałych relacji z klientami nie jest zadaniem łatwym. W dużej mierze sprowadza się do takiego kształtowania oferty przedsiębiorstwa, by była ona atrakcyjna dla konsumentów, nowoczesna, oryginalna, przyciągająca jakością” – czytamy w uzasadnieniu.

Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu to wiodące na Śląsku i jedno z najpopularniejszych w Polsce miejsc, goszczących gwiazdy z różnych biegunów kultury i sztuki – od widowisk baletowych, teatralnych przez kabarety aż do muzyki pop i rock. DMiT z powodzeniem zadebiutował w 2012 roku jako organizator musicalu „Tarzan”. Jesienią w Zabrzu zobaczymy kolejne wielkie widowisko – musical „Zorba”.