23. Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Trampkarzy o Puchar Przewodniczącej Rady Miasta Zabrze

01.02.2019

W pierwszy weekend lutego (2-3.02) w hali widowiskowo-sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zabrzu spotkają się drużyny europejskie podczas Międzynarodowego Halowego Turnieju Piłki Nożnej Trampkarzy o Puchar Przewodniczącej Rady Miasta Zabrze. W turnieju wezmą udział zawodnicy urodzeni w 2006 roku i młodsi.

Mecze będą rozgrywane w systemie grupowym – każdy z każdym – po 25 minut bez zmian stron boiska. W czasie gry obowiązywać będą przepisy FIFA. Zwycięzcy opuszczą halę MOSiR z nagrodami rzeczowymi, pucharami i dyplomami. Podczas turnieju zostaną wyłonieni: najlepszy bramkarz, zawodnik i król strzelców.

Uroczyste otwarcie odbędzie się 2 lutego o godz. 14.30, a na zakończenie połączone z wręczaniem nagród zapraszamy 3 lutego o godz. 12.30.

Grupa A: Śląski ZPN, MS KFS Ostrava, Małopolski ZPN, Dolnośląski ZPN
Grupa B: Podokręg Zabrze, Wielkopolski ZPN, Lokomotiva Trnava, Dynamo Lviv

Szczegółowe informacje nt. wydarzenia znajdziecie Państwo na plakacie zamieszczonym poniżej oraz na stronie: www.mosir.zabrze.pl