Trwa Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Miasta Zabrze w 2018 roku

27.12.2018

Miasto Zabrze ogłosiło Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Miasta Zabrze w 2018 r. Spośród nominowanych będziemy wybierali 10 zawodników oraz 5 trenerów.

Laureaci zostaną wybrani w głosowaniu za pomocą ankiety internetowej, która opublikowana została na stronie Urzędu Miejskiego w Zabrzu http://www.um.zabrze.pl/content/plebiscyt-na-najpopularniejszego-sportowca-i-trenera-miasta-zabrze-w-2018-roku oraz na kuponie do głosowania dostępnym w Punkcie Informacji o Mieście przy ul. Powstańców Śląskich 2/1 oraz w Wydziale Promocji, Turystyki i Sportu przy ul. Religi 1 (pok. 53).

Głosowanie potrwa do 3 stycznia 2019 r.

W każdej kategorii można zagłosować na jednego kandydata.

Ogłoszenie wyników Plebiscytu oraz ceremonia wręczenia wyróżnień nastąpi w trakcie Balu Sportowca, który odbędzie się 12 stycznia 2019 r. w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zabrzu.

Patronat medialny nad plebiscytem objął katowicki dziennik „SPORT”.

W załączeniu lista kandydatów oraz ich krótkie sylwetki.