Plebiscyt "Tytani Społeczni Zabrza 2018"

26.11.2018

Rusza II edycja plebiscytu Tytani Społeczni Zabrza, organizowanego przez Centrum Organizacji Pozarządowych Urzędu Miejskiego w Zabrzu. Pozwoli on uhonorować organizacje pozarządowe, które podejmują istotne i zróżnicowane wyzwania społeczne oraz działania na rzecz zabrzańskiej społeczności lokalnej.

Kandydatów w kategorii ORGANIZACJA ROKU 2018 mogą zgłaszać wyłącznie organizacje pozarządowe zarejestrowane i działające na terenie Zabrza.

Każda zabrzańska organizacja pozarządowa powinna zgłosić po trzy propozycje, przyznając zgłaszanym punkty i typując tym samym laureatów 1., 2. i 3. miejsca. Za 1. miejsce przysługują 3 pkt., za 2. miejsce – 2. pkt., za 3. miejsce – 1 pkt. W plebiscycie zwycięży organizacja z największą liczbą punktów. WAŻNE! Nie można głosować na swoją własną organizację!

Termin składania zgłoszeń upływa 6 grudnia br. o godz. 14.00.

Rozstrzygnięcie plebiscytu nastąpi do 18 grudnia br. Nagrodzeni laureaci plebiscytu otrzymają tytuł Tytana Społecznego Zabrza 2018.

Centrum Organizacji Pozarządowych Urzędu Miejskiego w Zabrzu przyjmuje zgłoszenia:

  • drogą elektroniczną – e-mail: copzabrze@gmail.com
  • osobiście – COP, ul. Brodzińskiego 4, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00
  • listownie – na adres: Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. Brodzińskiego 4, 41-800 Zabrze. Decyduje data dotarcia wniosku do COP-u.