Ogólnopolski Tydzień Kariery w Zabrzu

11.10.2018

Szkoła Podstawowa nr 33 im. Henryka Jordana w Zabrzu oraz Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu w dniach 15-21.10.2018 r. zapraszają uczniów i wychowanków do udziału w imprezach wpisujących się w X edycję Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, nad którym Patronat Honorowy objęła Małgorzata Mańka-Szulik Prezydent Miasta Zabrze.

Poniżej przedstawiamy program realizowanych w ramach OTK w Zabrzu działań, które wpisują się w projekt PR.1.2.2. „Projekty dla dzieci i młodzieży w zakresie przedsiębiorczości – zajęcia z praktykami, prowadzenie wirtualnej firmy, działania z wykorzystaniem internetu.” wpisany w Lokalny Plan Rozwoju Przedsiębiorczości dla Miasta Zabrze na lata 2016-2020.
W ramach OTK zorganizowano wiele wydarzeń, konkursów oraz rozgrywki ekonomicznej gry planszowej "Chłopska Szkoła Biznesu". Również Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza zespoły młodzieży do swojej siedziby przy ul. Powstańców Śl. 3 na warsztaty "Własny biznes drogą do sukcesu".

Informacje o poszczególnych przedsięwzięciach dostępne są bezpośrednio u organizatorów.
Zachęcamy Państwa Placówki oraz Szkoły do skorzystania z przedstawionej oferty, która może być ważnym etapem w podejmowaniu trafnej decyzji zawodowej przez młodych ludzi.