Trwa V Zabrzański Festiwal Restauracji

24.09.2018

Zapraszamy na piątą edycję Zabrzańskiego Festiwalu Restauracji, która potrwa do 28 września br. W trakcie Festiwalu zabrzańskie restauracje oraz kawiarnie będą proponować mieszkańcom specjalnie przygotowane na tę okazję wyjątkowe dania.

Celem festiwalu jest zachęcenie do odkrywania nowych smaków oraz odwiedzania najsmaczniejszych lokali w mieście. Natomiast głównym założeniem tego wydarzenia jest aktywizacja życia miasta i jego mieszkańców oraz wspieranie lokalnej przedsiębiorczości – gastronomów oraz restauratorów, integracja środowiska, wspólne działanie, inspirowanie oraz wzajemna pomoc.

Restauracje serwują festiwalowy zestaw w cenie 20 zł (danie główne i przystawka) W kawiarni za 10 zł skosztować będzie można cały zestaw – deser i napój. Serwowane dania będą nieco mniejsze niż standardowe porcje, natomiast ceny są niezmienne dla wszystkich restauracji i kawiarni biorących udział w wydarzeniu. Na specjalnie przygotowanej mapie mieszkańcy mogą zaplanować swoją kulinarną przygodę.

Na aktywnych uczestników Festiwalu czekać będą liczne nagrody od partnerów – klubów fitness, gabinetów SPA, salonów kosmetycznych i wielu innych.

Organizatorem wydarzenia jest Miasto Zabrze oraz Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości. Realizatorem jest Grupa Kreatywna Koncept – pomysłodawca i organizator największego festiwalu kulinarnego w Polsce – Festiwal Smaku.

Menu oraz szczegóły na:
https://www.facebook.com/ZabrzanskiFestiwalRestauracji/

Zabrzański Festiwal Restauracji – lista uczestników:
1.NIEZŁE ZIÓŁKO
2. KOCIA KAWIARNIA MRUCZKOWO ZABRZE
3. RESTAURACJA ATMOSFERA
4. VALDI CLASSIC
5. POD WAWRZYNEM
6. CAFE BISTRO KAMIENICA
7. SKRZYDLATY BYK
8. ZIELONY OGRÓD W ZABRZU
9. PERCEPCJA KAWIARNIA & BISTRO
10. TYGEL RESTAURACJA
11. TUKAN
12. BISTRO&PIZZA ZAPIECZONE
13. BISTRO U3
14. BISTRO CYTAT