Trwa VI Piknik w Rytmie Firmy

17.09.2018

Na terenie zabrzańskiej strefy ekonomicznej (ul. Folwark Wesoła) trwa VI edycja Pikniku w Rytmie Firmy z Radiem Silesia. Jest to impreza wystawienniczo-handlowa organizowana przez Urząd Miejski w Zabrzu oraz Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości skierowana do przedsiębiorców reprezentujących różne branże. Impreza służy również integracji środowiska przedsiębiorców z mieszkańcami Zabrza.

Celem Pikniku jest m.in.: promocja lokalnych producentów i ich produktów, poznanie i nawiązanie współpracy z nowymi partnerami handlowymi, prezentacja oferty przedsiębiorców z branży handlowej, spożywczej i gastronomicznej, a także integracja przedsiębiorców z mieszkańcami miasta.

Przedsiębiorcy uczestniczący w Pikniku zapoznali się z ekspozycją towarów i usług branży spożywczej, poznają smaki kuchni zabrzańskich restauratorów. Mają również okazję skorzystać z bezpłatnych porad w kilku punktach doradczych.

Odwiedzający mogą zapoznać się z ofertą: szkół tańca, klubów sportowych, dietetyków i trenerów personalnych, branży motoryzacyjnej i innych branż oraz salonów oferujących zabiegi zdrowotne.

Dla gości pikniku uruchomiona została specjalna bezpłatna linia autobusowa. W programie imprezy znajdą się m.in.: pokazy, promocje, degustacje, atrakcje dla dzieci, gry, zabawy, turnieje sportowe, konkurs talentów i niespodzianki.

Podczas VI Pikniku w Rytmie Firmy wystapią artyści z Radia Silesia: Roko i Colino, Darek Nowicki, Michalina Starosta oraz De Silvers.

Warto śledzić na bieżąco facebookowy profil Pikniku w Rytmie Firmy: https://www.facebook.com/events/2153390268317945/, na którym znajdziemy aktualne informacje o liście uczestników i programie imprezy.