Miasteczko Lego

12.09.2018

W dniach 14-15 września w godz. 11.00-19.00 CH Platan zaprasza najmłodszych mieszkańców miasta do wspólnej zabawy z klockami Lego. 

 

W strefach „LEGO Miasteczko City” i „Lego Miasteczko Heartlake” ustawione będą sceny – makiety miasteczka, gdzie dzieci będą mogły tworzyć modele według własnych pomysłów, bawić się z przyjaciółkami z Heartlake i odgrywać scenki dotyczące ich ulubionych zainteresowań: muzyki, sportu, tańca, zwierząt i przyrody w sektorze LEGO Friends, a także zostać prawdziwym bohaterem: strażakiem, policjantem, lekarzem, lotnikiem czy specjalistą od wulkanów w strefie LEGO City. Zapewnimy nieograniczoną możliwość swobodnego budowania i urzeczywistnienia wszystkiego, co rodzi się w wyobraźni dziecka. Wszystko wspierane i moderowane prowadzeniem konferansjera. Nie zabraknie również konkursów z nagrodami.

Strefa Lego Duplo
Sektor LEGO DUPLO dla najmłodszych budowniczych w wieku od 1,5 do 5 lat zostanie stworzony w „basenie” wypełnionym klockami LEGO DUPLO oraz na stoliczkach do zabawy. Maluchy będą układać swoje pierwsze budowle, a rodzice będą mogli uczestniczyć w bezpłatnych warsztatach edukacyjnych i dowiedzieć się, w jaki sposób podczas zabawy klockami LEGO DUPLO stymulować dziecięcą kreatywności i wyobraźnię, koordynację ruchową, doskonalić umiejętności manualne, intelektualne i społeczne. Prowadzący pokażą także inspirujące ćwiczenia, dzięki którymi maluchy podczas zabawy z rodzicami będą mogły nauczyć się literek, cyferek, kształtów i kolorów. Strefa Duplo otwarta jest przez cały czas trwania imprezy.