Nagrodzono Zabrzańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej

06.09.2018

Zabrzańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. finalistą ogólnopolskiego konkursu „Modernizacja Roku 2017” w kategorii: „Elewacje i termomodernizacje”. ZPEC zostało docenione za termomodernizację budynku siedziby.

Według kapituły na szczególną uwagę zasługuje wykonanie elewacji z najwyższej klasy materiałów, które zapewniają estetykę, podwyższają jakość energetyczną budynku oraz funkcjonalność.

Uroczystość ogłoszenia wyników i wręczenia nagród w XXII edycji ogólnopolskiego konkursu "Modernizacja Roku 2017" odbyła się 24 sierpnia br. na Zamku Królewskim w Warszawie.

Celem Konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie realizacji przedsięwzięć budowlanych ukończonych w danym roku wyróżniających się szczególnymi walorami. W konkursie nie mogą brać udziału nowo wybudowane obiekty. Ideą jest propagowanie i wspieranie działań dla ratowania obiektów i budowli dziedzictwa narodowego oraz promocja modernizacji, przebudowy i rozbudowy obiektów i urządzeń dla uzyskania efektów użytkowych i estetycznych.