Zapraszamy na Piknik w Rytmie Firmy!

30.08.2018

W dniu 21 września w godzinach 14.00 – 20.00 zapraszamy na  VI Edycję Pikniku w Rytmie Firmy 2018. Impreza odbędzie się w Zabrzu przy ul. Folwark Wesoła przy Pomniku na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Piknik w Rytmie Firmy jest imprezą wystawienniczo-handlową organizowaną przez Urząd Miejski w Zabrzu Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości, skierowaną do Przedsiębiorców reprezentujących różne branże. Impreza służy również integracji środowiska przedsiębiorców z mieszkańcami Zabrza.

Celem Pikniku jest:
o Promocja lokalnych producentów i ich produktów
o Poznanie i nawiązanie współpracy z nowymi partnerami handlowymi
o Prezentacja oferty przedsiębiorców z branży sportowej i gastronomicznej
o Integracja przedsiębiorców z mieszkańcami miasta

Przedsiębiorcy uczestniczący w Pikniku zapoznają się z ekspozycją towarów i usług branży sportowej, poznają smaki kuchni zabrzańskich restauratorów, jak również będą mieli okazję skorzystać z bezpłatnych porad w kilku punktach doradczych.

Uczestnicy mają szansę:
o Zasięgnąć informacji o możliwościach eksportu własnych produktów na rynki zagraniczne
o Poznać zasady prowadzenia działalności gospodarczej za granicą, zasięgnąć informacji o branżach i rynkach zagranicznych
o Uzyskać informacje na temat promocji własnej firmy za granicą
o Skorzystać z bezpłatnych konsultacji prawnych w tematach związanych z działalnością gospodarczą
o Poszerzyć wiedzę o pożyczkach lub dofinansowaniach dla firm ze środków UE
o Dowiedzieć się o ulgach i zwolnieniach podatkowych obowiązujących na terenie miasta
o Uzyskać informacje na temat instytucji działających na rzecz przedsiębiorczości
o Uzyskać poradę na temat gospodarowania odpadami
o Zapoznać się z ofertą szkoleniową dla przedsiębiorców
o Mieszkańcy mają możliwość osobistego poznania właścicieli i profilu działania ich firm.

Odwiedzający mają okazję do zapoznania się z ofertą:
o szkół tańca
o klubów sportowych
o dietetyków i trenerów personalnych
o branży motoryzacyjnej i innych branż
o salonów oferujących zabiegi zdrowotne