Szkolenie z budowania ekosystemu startupowego i krzewienia kultury startupowej.

27.08.2018

Szanowni Państwo,
jako Startup Academy mamy zaszczyt zaprosić na bezpłatne szkolenie z budowania ekosystemu startupowego i krzewienia kultury startupowej. Szkolenie odbędzie się 18 września 2018 roku w Warszawie. Poprzednie edycje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, mamy zatem nadzieję, że i tym razem tak będzie. Z myślą o tegorocznych uczestnikach szkolenia rozszerzyliśmy program o spotkanie networkingowe, które odbędzie się po warsztacie, gdzie będą się mogli Państwo wymienić doświadczeniami i pomysłami z przedstawicielami innych samorządów oraz reprezentantami Startup Academy.
Szkolenie rozpocznie się o godzinie 11:00 i potrwa 3h do godziny 14:00. W godzinach 14:00-15:00 odbędzie się spotkanie networkingowe. Podczas warsztatu zostaną omówione następujące zagadnienia:
1. Pojęcie innowacji i startupu
2. Rola samorządu we wspieraniu innowacji
3. Elementy ekosystemu startupowego
4. Metody krzewienia kultury startupowej
5. Instytucje otoczenia biznesu i ich rola we współczesnym świecie
6. Korzyści wynikające z budowy ekosystemu
7. Sesja pytań i odpowiedzi

Mamy nadzieję, że nasze wydarzenie zainspiruje i odkryje przed Państwem szereg nowych działań, które można podjąć, by stworzyć klimat sprzyjający przedsiębiorcom. Wiemy, że poprzednie edycje spotkań pozytywnie wpłynęły na rozwój przedsiębiorczości w wielu częściach Polski, m.in.: w Tarnowie, Strzyżowie, Stargardzie czy Białej Podlaskiej.
Zachęcamy do zapisania się już dziś na naszej stronie dedykowanej szkoleniom dla samorządów: https://startupacademy.pl/samorzady-szkolenia/.

Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w szkoleniu, ale z jakiś przyczyn nie będą mogli Państwo wziąć w nim udziału to serdecznie prosimy o kontakt.
________________________________________
Z poważaniem
Maja Matuszewska
M | +48 576 959 567
E | maja@startupacademy.pl
W | www.startupacademy.pl