"Muzyczne Lato" – zapraszamy na kolejny koncert!

03.08.2018

Przez całe wakacje, w każdy piątkowy wieczór o godz. 20.00, na scenie przy ul. Webera 18 w Zabrzu, występują znani i lubiani artyści. Wstęp na wszystkie koncerty jest wolny. Dzisiaj w ramach „Muzycznego Lata” wystąpi zespół regionalny "Równica".

Zespół powstał w 1995r. i liczy obecnie około 40 osób. Dzieci i młodzież w wieku 8-18 lat zaśpiewają i zatańczą dla nas pieśni i tańce Ziemi Cieszyńskiej, utwory poetyckie, kolędy, pastorałki oraz pieśni religijne. Profesjonalny repertuar został przygotowany przez Panią Renatę Ciszewską – kierownika i choreografa zespołu. Estrada regionalna „Równica” posiada bogate doświadczenie muzyczne w kraju i za granicą, co tylko potwierdza ich mistrzowskie wykonanie artystyczne. Bez wątpienia będzie to żywiołowe i atrakcyjne wydarzenie. Serdecznie zapraszamy na koncert wszystkich miłośników tańców i pieśni ludowych.