Kolejny koncert z cyklu „Muzyczne Lato”

27.07.2018

Przez całe wakacje, w każdy piątkowy wieczór o godz. 20.00, na scenie przy ul. Webera 18 w Zabrzu, występują znani i lubiani artyści. Wstęp na wszystkie koncerty jest wolny. Dzisiaj w ramach „Muzycznego Lata” zagra Game Cover.

Tego zespołu zabrzanom nie trzeba przedstawiać – gościł w Zabrzu wielokrotnie i jest tu bardzo lubiany, ponieważ świetnie potrafi bawić się z publicznością. Ale przypomnijmy – Game Cover, jak sama nazwa mówi, to zespół coverowy, grający głównie polskie, rockowe przeboje legend muzyki rockowej. Zespół tworzą muzycy związani na co dzień z różnymi formacjami muzycznymi, grając na scenach już ponad dwudziestu lat. Oprócz licznych koncertów w Polsce, występowali również m.in. w Austrii i Niemczech. Jak sami mówią, publiczność to ich kolejny, najważniejszy muzyk w zespole. Ekspresja, dynamika i przebojowość, to gwarancja wyśmienitej zabawy, która zawsze towarzyszy koncertom Game Cover.

Kolejne piątki na Śląskim Rancho zapowiadają się równie ciekawie. W programie Muzycznego Lata 2018 w Zabrzu zaplanowano m.in. koncerty Filipa Lato (10.08), zespołu Letni Chamski Podryw (17.08) oraz DOXXX (24.08).

Natomiast w ostatni piątek sierpnia, na zakończenie „Muzycznego Lata”, organizatorzy zapraszają na wielką dyskotekę i zapewniają równocześnie, że materiał muzyczny dobrany zostanie tak, by zadowolić gusty wszystkich chętnych do zabawy. Jeśli tylko dopisze pogoda, zapowiada się fantastyczna, roztańczona plenerowa impreza, którą zapamiętacie Państwo aż do następnego lata.