Zabrze przestrzenią rozwoju

Festyn Rodzinny z okazji 60-lecia Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej

11.06.2018

W bieżącym roku Zabrzańska Spółdzielnia Mieszkaniowa obchodzi jubileusz 60-lecia działalności. Z tej okazji już w najbliższą sobotę – 16 czerwca – na „Śląskim Rancho” odbędzie się Festyn Rodzinny, nad którym patronat honorowy objęła prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik.

Ponieważ hasłem przewodnim festynu jest zdanie „Mieszkam i żyję bezpiecznie”, na mieszkańców ZSM będą czekały liczne atrakcje związane z szeroko rozumianym bezpieczeństwem, jak np. pokaz ratowniczy grupy GOPR z udziałem Jarosława Batora (uczestnika akcji ratunkowej pod Nanga Parbat), pokaz ratowników medycznych, akademia młodego ratownika oraz pokazy straży pożarnej i policji. Na najmłodszych uczestników festynu będą czekali animatorzy oraz liczne dmuchańce i in. urządzenia, z których będzie można korzystać nieodpłatnie.

O godz. 17.00 wystąpi zespół Brathanki. Po koncercie zostaną ogłoszeni laureaci konkursu plastycznego z okazji 60-lecia ZSM „Nasze Osiedle – Nasze Miejsce na Ziemi”, a nst. organizatorzy zapraszają na zabawę taneczną z zespołem Folky Band. Festyn zakończy się pokazem teatru ognia o godz. 21.30.

Szczegóły na plakacie poniżej: