Operacja META. Maturzyści przejmują Zabrze po raz siódmy!

22.04.2018

Już po raz siódmy Zabrze opanują maturzyści w ramach „Operacji META”! 27 kwietnia, o godz. 19.18, rozpocznie się kolejne święto organizowane na koniec obowiązkowej edukacji, a tuż przed egzaminami dojrzałości.

„Operacja Meta. Maturzyści przejmują Zabrze!” to kolejna edycja imprezy promującej bezpieczną i dobrą zabawę młodzieży, pełnej pozytywnej energii i optymizmu. Startujemy w samym sercu Zabrza, lecz w całkowicie nowym miejscu: na skwerze przy ul. Powstańców Śląskich (naprzeciw Urzędu Miejskiego). Godzina rozpoczęcia jest nieprzypadkowa: 19.18 wprost nawiązuje do stulecia niepodległości Polski szumnie obchodzonego w tym roku w całym kraju. Do tej rocznicy nawiązywać będzie także oprawa kolorystyczna. Maturzyści w niebo nie wypuszczą 300 czerwonych, niebieskich i żółtych balonów (w barwach Zabrza), jak było przez ostatnie lata, ale tym razem biało-czerwone, jak na fladze państwowej.

Wcześniej jednak maturzystów zagrzewać będzie zespół Blue Dragonfly, który przygotowuje wyjątkowo energetyczny zestaw muzyczny, który będzie prawdziwym preludium przed wieczorną zabawą.

Organizatorzy pozyskali wielu partnerów, którzy właśnie tego dnia mają dla uczestników mnóstwo zniżek i promocji. Ale na tym nie koniec. Część z partnerów przygotowała swoje oferty dla maturzystów nawet aż do końca czerwca!

Każdy maturzysta uczący się w Zabrzu otrzyma w szkole specjalną kartę pamiątkową, która w połączeniu z pieczątką przybitą przy ul. Powstańców Śląskich, otworzy mu drogę do czerpania z imprezy pełnymi garściami. Maturzystów odwiedzi również Ekipa Imprezowa, która zadba o dobrą zabawę i obsypie ich nagrodami.

Szczegóły: https://www.facebook.com/meta.zabrze

Wydarzenie można śledzić na facebooku:

https://www.facebook.com/events/227632251136851/