Zaproszenie do Konkursu Przedsiębiorstwo Przyszłości

20.04.2018
 
 
Zaproszenie do Konkursu Przedsiębiorstwo Przyszłości

 

 
Zachęcamy Państwa do udziału w V edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Przedsiębiorstwo Przyszłości.
W naszym Konkursie przyznajemy certyfikaty i wyróżnienia dla  najbardziej innowacyjnych i rozwojowych polskich przedsiębiorstw. Na zgłoszenia w tegorocznej edycji Konkursu czekamy do 22 czerwca.
Więcej informacji na stronie www.przedsiebiorstwo-przyszlosci.pl  
 
"Przedsiębiorstwo Przyszłości" to Ogólnopolski Konkurs, w którym certyfikujemy firmy cechujące się nowoczesnością, innowacyjnością i nowatorskim podejściem do prowadzenia biznesu. Od 2013 roku prestiżowe certyfikaty Przedsiębiorstwo Przyszłości zdobywają corocznie liderzy rynku firmy, które osiągnęły sukces dlatego, że są otwarte na wiedzę, kreatywne, inwestują w swoich pracowników, rozumieją, jak ważne jest ciągłe podnoszenie kompetencji i nowoczesne zarządzanie kapitałem ludzkim.
 
Konkurs jest otwarty – może do niego przystąpić każda zainteresowana firma. Zdobywców certyfikatu wyłania specjalna Komisja, w której zasiadają profesorowie i doktorzy renomowanych polskich uczelni, m.in. Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Uniwersytetu Śląskiego i Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Wyniki tegorocznej, V edycji Konkursu Przedsiębiorstwo Przyszłości ogłosimy we wrześniu 2018 roku podczas
Gali Finałowej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.
 
 
Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest przesłanie do biura Organizatora zgłoszenia konkursowego w terminie do 22 czerwca 2018 roku.
 

 

 
 

 

Kontakt z organizatorem:

+48 32 747-26-03
kom. +48 607-035-169
biuro@fundacja-edukacja.org.pl
biuro@przedsiebiorstwo-przyszlosci.pl

Więcej informacji na www.przedsiebiorstwo-przyszlosci.pl

 

 

wypisz_mnie