XIX Śniadanie Młodych Przedsiębiorców

11.12.2017

Forum Młodych Przedsiębiorców RIG w Katowicach razem z Miastem Katowice serdecznie zapraszają na kolejne Śniadanie Młodych Przedsiębiorców. Ideą Śniadań jest networking biznesowy oraz okazja do nawiązania współpracy między Młodymi Przedsiębiorcami, którzy w swoich pierwszych latach działalności w sposób szczególny poszukują klientów i partnerów. Zapraszamy również tych bardziej doświadczonych przedsiębiorców w celu podzielenia się doświadczeniem i poszukania inspiracji do rozwoju własnych firm poprzez nawiązywanie kontaktów z młodszym biznesem.

UCZESTNICY:
➡️ młodzi przedsiębiorcy
➡️ startupy
➡️ MŚP
➡️ doświadczeni przedsiębiorcy
➡️ duże firmy i korporacje

DLA KOGO:
➡️ właściciele i współwłaściciele
➡️ wspólnicy i akcjonariusze
➡️ kadra zarządzająca (kierownicy, menadżerowie, dyrektorzy, prezesi, członkowie zarządów)

BRANŻE:
➡️ tradycyjne
➡️ nowe technologie

KIEDY: 14 grudnia 2017 (czwartek), godz. 8:00 – 10:00
GDZIE: Restauracja „Pod Drewnianym Bocianem”, ul. Gliwicka 49, Katowice

AGENDA:
7:45-8:00 Rejestracja uczestników (pobieranie opłaty cateringowej, zbieranie wizytówek)
8:00-8:10 Otwarcie – Janusz Dramski, wiceprezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, przewodniczący FMP
8:10-8:25 Gość specjalny – Mateusz Pycia, founder & CEO, Globkurier.pl – case:dot. obsługi logistycznej świadczonej w okresie przedświątecznym na przykładzie doświadczeń GlobKurier.pl
8:25-8:30 Prezentacja Młodego Przedsiębiorcy wylosowanego podczas ostatniego Śniadania
8:30-8:55 Przedstawienie się uczestników Śniadania, każdy po 1 min:
1) imię, nazwisko, nazwa firmy
2) oferowany produkt/działalność,
3) potrzeba biznesowa.
8:55-9:00 Loteria wizytówkowa, w której nagrodą jest możliwość prezentacji MP na następnym Śniadaniu + wspólne zdjęcie
9:00-10:00 Networking w kuluarach
10:00 Zakończenie części oficjalnej spotkania i dalsze rozmowy uczestników

CENA:
20 zł/osobę brutto
Opłata cateringowa pobierana jest na miejscu.
Prosimy o przyniesienie odliczonych pieniędzy dla sprawnego przebiegu rejestracji.
W cenie jest miejsce parkingowe przed lokalem.
Istnieje możliwość pobrania faktury (pod warunkiem zgłoszenia takiej potrzeby przed uiszczeniem opłaty w trakcie rejestracji).

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY ➡️ http://bit.ly/SniadanieMP_14122017
Rejestracja od godz. 7:45
Na wszelkie pytania chętnie odpowie: Krzysztof Wróblewski, kwroblewski@rig.katowice.pl