Tytani Społeczni Zabrza – plebiscyt – głosowanie do 30 listopada 2017!

28.11.2017

Trwa I edycja plebiscytu Tytani Społeczni Zabrza, organizowanego przez Centrum Organizacji Pozarządowych w Zabrzu. Pozwoli on uhonorować osoby i organizacje pozarządowe, podejmujące istotne i zróżnicowane wyzwania społeczne oraz działania na rzecz zabrzańskiej społeczności lokalnej. O zwycięstwie w plebiscycie zdecydują zabrzańskie organizacje pozarządowe.

Kandydatów mogą zgłaszać wyłącznie organizacje pozarządowe zarejestrowane i działające na terenie Zabrza, w dwóch kategoriach:

ORGANIZACJA ROKU 2017 (dla organizacji za całoroczną działalność)

LIDER-SPOŁECZNIK ROKU 2017 (dla najaktywniejszego społecznika)

Każda zabrzańska organizacja pozarządowa powinna zgłosić po 3 propozycje w każdej z wymienionych kategorii, przyznając zgłaszanym punkty i typując tym samym laureatów 1., 2. i 3. miejsca. Za 1. miejsce przysługują 3 pkt., za 2. miejsce – 2. pkt., za 3. miejsce – 1 pkt. W plebiscycie zwycięży lider / organizacja z największą liczbą punktów. WAŻNE! Nie można głosować na siebie samego oraz na swoją własną organizację!

Termin składania zgłoszeń upływa 30 listopada 2017 roku, godz. 16:00.

Rozstrzygnięcie plebiscytu nastąpi 12 grudnia 2017 r. Nagrodzeni laureaci plebiscytu otrzymają tytuł Tytana Społecznego Zabrza 2017.

Centrum Organizacji Pozarządowych w Zabrzu przyjmuje zgłoszenia:

  • drogą elektroniczną (e-mail: copzabrze@gmail.com);
  • osobiście (COP, pn-pt 8:00 – 16:00);
  • listownie (na adres: Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. Brodzińskiego 4, 41-800 Zabrze). Decyduje data dotarcia wniosku do COP-u.