Barbórkowy koncert w Kopalni Guido

24.11.2017

3 grudnia, z okazji święta Barbórka 2017, Kopalnia Guido 320 metrów pod ziemią organizuje koncert brytyjskiego zespołu Public Service Broadcasting.

Public Service Broadcasting to brytyjskie trio, które ma na swoim koncie nagranie albumu o walijskich kopalniach oraz górnikach pracujących w Wielkiej Brytanii. Grupa założona przez multiinstrumentalistów, jest nie lada gratką dla fanów muzyki alternatywnej. Debiutowali w 2010 roku EP-ką o o skromnym tytule "One". Po udanym 2015 roku, w którym ich drugi album "The Race For Space" dotarł do zestawienia najlepiej sprzedających się albumów w Wielkiej Brytanii, wystąpili na festiwalu Glastonbury i w O2 Brixton Academy. W lipcu 2017 roku swoją premierę miał ich nowy album "Every Valley", zabierający fanów w podróż po opuszczonych i zaniedbanych wspólnotach zachodnich, bowiem materiał inspirowany jest tradycjami związanymi z brytyjskim wydobyciem węgla.

Koncert odbędzie się w ramach uroczystości barbórkowych organizowanych w Kopalni Guido i będzie połączony z transmisją do programu III PR, w ramach pasma koncertowego Trójki.

Miejsce: Kopalnia Guido, 320 metrów pod ziemią
Kiedy: niedziela, 3 grudnia 2017 r.
Start imprezy: godz. 19.00.
Zjazdy gości na dół w godzinach: od 17.00 do 18.00.
Cena biletu: 55,00 zł

Bilety do nabycia w kasach i online.

KUP BILET ONLINE