Zabrze przestrzenią rozwoju

VII Międzynarodowa Konferencja pn. Kierunki Rozwoju Zarządzania Zasobami Ludzkimi

22.11.2017

23 listopada o godz. 11.00 rozpoczęła się w naszym mieście VII Międzynarodowa Konferencja pn. Kierunki Rozwoju Zarządzania Zasobami Ludzkimi, której organizatorem jest Miasto Zabrze w partnerstwie z Politechniką Śląską w Gliwicach.

Podczas tegorocznej edycji Konferencji podjęta zostanie próba zdefiniowania KOMPETENCJI PRZYSZŁOŚCI. W zmieniającym się w cyfrowym tempie otoczeniu biznesowym kluczowa staje się dla pracodawców transformacja kultury organizacyjnej, która będzie wspierać utrzymanie i zaangażowanie pracowników oraz przyciągać kandydatów do pracy.

Sektor samorządowy obejmuje swoją działalnością wiele obszarów poczynając od masowej obsługi klienta jak np. przy obsłudze dowodów osobistych, poprzez działania kulturalne, społeczne, edukacyjne, a kończąc na działaniach kreujących dany region np. jako przyjazny inwestowaniu. Aby mógł działać efektywnie powinien zmierzać do zwinnej organizacji, czyli reagującej w sposób ciągły na zmiany, a także samoistnie stawać się liderem zmian. Jednym z wyzwań staje pozyskiwanie kompetencji umożliwiających realizowanie tych celów.

Uczestnicy konferencji podczas dwódniowych obrad dyskutować będą także o wyzwaniach HR w dobie zmieniającej się rzeczywistości.

Tegoroczna Konferencja odbywa się w zabrzańskim Hotelu Diament.

Więcej informacji na: konferencjazzl.um.zabrze.pl/