Dialog Możliwości

13.11.2017

Dialog Możliwości promuje, wspiera oraz skupia osoby przedsiębiorcze. Daje doskonałą szansę na skuteczną promocję oraz wymianę wartościowych kontaktów. Jest impulsem do aktywnego działania. Cykliczne spotkania tworzone w ramach Dialogu Możliwości składają się z inspirujących prelekcji, wartościowych wrzutek informacyjnych oraz skutecznego networkingu.

 

Nasi prelegenci opowiadają o przerodzeniu własnej pasji w biznes i sposób na życie, o wykorzystywanych przez nich narzędziach, sposobach na rozwój biznesu oraz podejmowaniu wyzwań.

Projekt skierowany jest głównie do osób, które zamierzają bądź prowadzą swoje firmy, bądź realizują projekty zarówno biznesowe jak i społeczne.

16 listopada tj. w czwartek odbędzie się XIII edycja Dialogu Możliwości w Park Naukowo-Technologiczny "Technopark Gliwice" mieszczącego się przy ul. Konarskiego 18C w Gliwicach. Wydarzenie odbędzie się w godzinach 18/00 – 21/00. Wstęp bezpłatny.

Projekt organizowany jest przez Klaster Biznesów Kreatywnych, Agencję eventową Lizard, Spółdzielnię Socjalną Fajna oraz firmę Grantus.

Wydarzenie składa się z:
prelekcji
panelu dyskusyjnego
wrzutek inforamacyjnych
networikngu przy pysznej kawie 🙂

Jak zawsze na naszych gości będzie czekać poczęstunek, który umili część networkingową. Podczas wydarzenia każdy będzie mieć również szansę krótkiej prezentacji własnego biznesu bądź projektu nad, którym pracuje.opis wydarzenia.

Link do fanpage: wwww.facebook.com/dialogmozliwosci
www.dialogmozliwosci.pl

Kontakt
Dariusz Jaszcz
tel.: 518 292 001