Życzenia dla trenera Adama Nawałki

23.10.2017

Dzisiaj urodziny obchodzi Adam Nawałka, Selekcjoner Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej, z tej okazji Prezydent Zabrza, Małgorzata Mańka-Szulik przesłała trenerowi serdeczne życzenia i pozdrowienia z Zabrza.

W dniu urodzin proszę o przyjęcie najserdeczniejszych życzeń zdrowia, radości i spełnienia marzeń. Wraz ze wszystkimi kibicami trzymam kciuki za kolejne sukcesy Drużyny Narodowej kierowanej przez człowieka obdarzonego talentem, bogatego doświadczeniem i cechującego się niezwykłą konsekwencją. Dziękuję za umocnienie wiary w skuteczność reprezentacji Polski, rozgrywającej obecnie mecze pełne ambitnej walki od pierwszej do ostatniej minuty.
Z szacunkiem honorując pierwszego selekcjonera w historii, który wprowadził polską drużynę do mistrzostw Europy i świata szczególnie wdzięczni jesteśmy za czas spędzony w „Górniku Zabrze”. To tutaj swoją pracą, konsekwencją i determinacją sprawił Pan, że sympatycy futbolu mogli wreszcie z nadzieją, entuzjazmem i satysfakcją dopingować nasz zespół. W Zabrzu pozostawił Pan po sobie trwały dorobek, procentujący realizacją obranej wówczas strategii, pozwalającej osiągnąć najwyższy poziom piłkarskiej rywalizacji.
Do urodzinowych powinszowań dołączam życzenia dalszych sportowych sukcesów z doskonałym wynikiem podczas mistrzostw świata na czele. Proszę również przyjąć życzenia satysfakcji płynącej z sięgania po najwyższe laury, a także błogosławieństwa bożego w życiu osobistym.

Małgorzata Mańka-Szulik
Prezydent Zabrza