Ważne dla seniorów!

29.09.2017

Miasto Zabrze podpisało porozumienie o partnerstwie w ramach Programu Miasto Przyjazne Seniorom i Ogólnopolskiej Karty Seniora.

Karta dostępna jest dla Zabrzańskich Seniorów, którzy ukończyli 60 lat i uprawnia do korzystania z ulg i rabatów oferowanych przez partnerów przedsięwzięcia na terenie całego kraju. Seniorzy otrzymują Kartę bezpłatnie.

Osoby zainteresowane uzyskaniem Karty zapraszamy do złożenia wniosku w Wydziale Ochrony Zdrowia i Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego w Zabrzu (ul. Wolności 286, pokój 207, od poniedziałku do piątku w godz. 7.30–15.30; kontakt telefoniczny: 32 373 34 67; 373 35 21).

Przed złożeniem wniosku prosimy o zapoznanie się z regulaminem Ogólnopolskiej Karty Seniora, który dostępny jest na stronie internetowej www.glosseniora.pl/strona/oks wraz z formularzem zgłoszeniowym i wykazem firm honorujących przedsięwzięcie.