NMC Górnik Zabrze zagra u siebie dwa najbliższe mecze

28.09.2017

NMC Górnik Zabrze dwa najbliższe mecze zagra w Zabrzu! Już 30 września (sobota), o godz. 13.00, zmierzy się z Gwardią Opole. Drugie domowe starcie zabrzan odbędzie się 4 października (środa), o godz. 20.00. Trójkolorowi zmierzą się z Azotami Puławy.

Oba mecze będą transmitowane przez telewizję Canal+ Sport. My jednak zapraszamy do dopingu w Hali Pogoni. Bilety do nabycia w sekretariacie oraz na portalu www.kupbilet.pl 

W tym samym czasie, kiedy w sobotę NMC Górnik Zabrze zmierzy się z Gwardią Opole, będzie trwało porządkowanie terenu przy Hali Pogoni po koncercie finałowym V Festiwalu Pendereckiego, a jednocześnie trwać będzie oficjalne otwarcie Sztolni Królowa Luiza.

Dlatego w bezpośredniej okolicy Hali Pogoni większość miejsc parkingowych będzie zajęta. Zachęcamy więc kibiców do przybycia na halę jak najwcześniej lub skorzystania ze środków komunikacji miejskiej.

W przypadku konieczności przyjazdu samochodem, parkować można wyjątkowo na terenie parkingu oznaczonego na mapie. Jednorazowy koszt wjazdu wynosi 4 zł.