Eliminacje do Mistrzostw Europy na Arenie Zabrze!

27.09.2017

Już od dzisiaj (4.10) zabrzański stadion stanie się areną międzynarodowych meczów eliminacyjnych do Mistrzostw Europy U19! Na Arenie Zabrze zmierzy się również reprezentacja Polski!

Reprezentacja Polski do lat 19 pod wodzą trenera Dariusza Dźwigały rozegra w dniach 4-10 października turniej rundy kwalifikacyjnej Mistrzostw Europy w swojej kategorii wiekowej. W grupie II biało-czerwoni na boiskach: Stadionu im. Ernesta Pohla – Arena Zabrze w Zabrzu, Stadionu Miejskiego w Gliwicach i otwieranego po remoncie Stadionu Śląskiego w Chorzowie, gościć będą juniorskie drużyny narodowe: Białorusi, Irlandii Północnej i Niemiec.

Bilety na mecze turnieju rundy kwalifikacyjnej Mistrzostw Europy U19 rozgrywane na stadionach w Zabrzu, Gliwicach i na Stadionie Śląskim w Chorzowie będą bezpłatne.

Bilety na mecze będą bezpłatne. Zamówienia grupowe – uwaga, powyżej 20 biletów na mecz! – można składać na adres email: biletyu19@slzpn.katowice.pl

Szczegółowe informacje na temat biletów indywidualnych będą podane na stronie www.slzpn.katowice.pl w najbliższym czasie.

 

Terminarz i sposób kolportażu biletów:
4.10 godzina 12.00 – Arena Zabrze: Niemcy – Białoruś. Bilety dostępne w Podokręgu Zabrze jak i w kasie stadionu w dniu meczu.
4.10 godzina 16.00 – Stadion Miejski w Gliwicach: Irlandia Północna – Polska. Bilety po 100 dla każdego Podokręgu i Okręgu – według zamówień – oraz pozostałe w kasie stadionu w dniu meczu.
7.10 godzina 12.00 – Stadion Miejski w Gliwicach: Niemcy – Irlandia Północna. Bilety dostępne w Podokręgu Zabrze jak i w kasie stadionu w dniu meczu.
7.10 godzina 16.00 – Stadion Śląski: Polska – Białoruś. Na ten mecz przygotowano 30.000 wejściówek. Podokręgi i Okręgi – według zamówień – otrzymają nieograniczoną ilość biletów, aż do wyczerpania się pełnej puli. Do kas Stadionu Śląskiego w dniu meczu trafi 5000 wejściówek.
10.10 godzina 18.00 – Arena Zabrze: Polska – Niemcy. Bilety po 150 dla każdego Podokręgu i Okręgu – według zamówień – pozostałe w dniu meczu w kasie stadionu w dniu meczu.
10.10 godzina 18:00 Stadion Śląski: Białoruś – Irlandia Północna. Bilety tylko w kasie stadionu w dniu meczu.