Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych

15.09.2017

Już w najbliższą sobotę, 16 września, odbędą się Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych Miasta Zabrze oraz Festyn Strażacki. Zawody rozpoczną się o godz. 14:00 na boisku MKS-u Zabrze-Kończyce (ul. Dorotki 1A).

W zawodach udział wezmą drużyny z OSP Makoszowy, Kończyce, Grzybowice i Mikulczyce – młodzież i starsi. O godz. 16:00 zaplanowano wręczenie nagród. Ponadto o godz. 16:30 rozpocznie się Festyn Strażacki na terenie Dzielnicowego Ośrodka Kultury w Kończycach (ul. Dorotki 3).

W programie:

– gry i zabawy dla dzieci (strefa małego strażaka)

– dobrze zaopatrzony bufet

– grochówka strażacka, pokazy strażackie

– zamek dmuchany oraz wiele innych atrakcji

Wydarzenie odbywa się pod Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Zabrze Małgorzaty Mańki-Szulik.

Organizatorami wydarzenia są: Rada Dzielnicy Kończyce, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Zabrzu, Zarząd Miejski Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Zabrzu Ochotnicza Straż Pożarna w Kończycach.

Wstęp Wolny!