Dialog Możliwości

30.08.2017

Zapraszamy na XII edycję Dialog Możliwości

Jest to doskonała okazja do tego, aby nawiązać nowe relacje biznesowe. W trakcie wydarzenia na scenie pojawią się także nasi specjalni goście, którzy podzielą się z publicznością swoimi doświadczeniami oraz pasją.

Prelegentami będą:

Tomasz Brzoza – dziennikarz Dzień Dobry TVN

W mediach pracuje już czternaście lat.
Zaczynał od internetowego radia osiedlowego. Następnie przyszedł czas na ośrodek radia studenckiego Politechniki Śląskiej z którego przeskoczyłem do Radia CCM. Tam zdobywałem radiowe szlify pod czujnym okiem radiowca Jurka Raczka. W raiu CCM byłem odpowiedzialny za regionalny serwis informacyjny „Jak minął dzień” oraz prowadziłem swoje autorskie audycje o raz sobotnie pasmo prezenterskie. Zabawę w telewizję rozpocząłem od pracy w telewizji TVS. Pracowałem w redakcji informacyjnej „Silesia Informacje” jak również prowadziłem swój program kulturalny „Obiektywni w Kulturze”.

Obecnie od pięciu lat pracuje w dużym TVN-ie w redakcji „Dzień Dobry TVN” gdzie tworzę materiały oraz produkuje wejścia na żywo ( prezenterów oraz wejścia pogodowe)

Na co dzień współpracuje też z Olivierem Janiakiem przy programie „Co za tydzień” oraz jestem odpowiedzialny za program „Fabuluuz” dla TVN Fabuły.

Jacek Beltrani – radca prawny wpisany na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach, studia ukończył na Uniwersytecie Śląskim. W ramach swojej praktyki zajmuje się bieżącą obsługą spółki będącej liderem w sektorze energetycznym. Członek Rady nadzorczej spółki akcyjnej działającej w branży medycznej, pracującej nad opracowaniem spersonalizowanej terapii komórkowej. Udziałowiec w spółce posiadającej nowatorską technologię wytwarzania leku generycznego, która pozwoli na zastosowanie go w nowych wskazaniach leczniczych. Wspiera projekty start-upowe zarówno w fazie organizowania działalności, bieżącej obsłudze, jak i przy pozyskiwaniu finansowania. Prywatnie szczęśliwy tata i mąż. Pasjonat zagranicznych podróży.

Joanna Pauly
Prezes Eksperci w dotacjach /APAULY.pl/, dyrektor generalna Szkoły Project Managerów – pierwszej w Polsce placówki kształcenia zawodowego project managerów oraz programm&portfolio managerów. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu projektami z klientami korporacyjnymi, administracją, edukacją, sektorem badawczo-rozwojowym, menadżerami, przedsiębiorcami. Umiejętności project&portfolio managera, coacha i trenera wykorzystuje w prowadzeniu własnego biznesu. Jej doświadczenie to ponad 6,5 tys. osób w projektach, 100 mln pozyskanych środków unijnych, udział w projektach o sumarycznym budżecie blisko 1 mld zł. Jest członkiem Business Centre Club a także International Project Management Association. Uczestniczy w działaniach samorządu gospodarczego i zawodowego, promuje społeczną odpowiedzialność biznesu, dobre praktyki projektowe i jakość usług rozwojowych, za co dwukrotnie uhonorowano ją tytułem Firmy Mile Widzianej przyznawanej przez BCC i MRPiPS. Jest twórcą Festiwalu Innowacji. Pełniła funkcje członka zarządu i ekspert ds. EFS Polskiej Izby Firm Szkoleniowych, aktualnie jest członkiem Rady Regionalnej Izby Gospodarczej, asesorem i ekspertem przy ocenie projektów unijnych na szczeblu rządowym i samorządowym, autorką publikacji (InnPoland, PM.News, PM.Research), jurorką konkursu Dobre Praktyki EFS oraz asesorem wiodącym prestiżowej nagrody Polish Project Excellence Award 2016. Jej dokonania są wielokrotnie nagradzane. Szkoła Project Managerów została uhonorowana Laurem Eksperta i Medalem Nowoczesności w 2016 r.. Business Centre Club i Europejski Komitet Społeczno-Ekonomiczny w Brukseli w 2017r. przyznało Medal Europejski Szkole.PM jako usługi o znaczeniu europejskim. W 2017 r. otrzymała statuetkę Cezara Śląskiego Biznesu.

Dodatkowo ważnymi informacjami podzielą się z nami:
Park Naukowo-Technologiczny "Technopark Gliwice"
Grzegorz Garczarczyk z Krav Maga NA MAXA – instruktor Krav Maga
Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości
Tomasz Lemański z topsupport.pl

Wydarzenie poprowadzi Dariusz Jaszcz

Materiał z wydarzernia realizować będzie Tomasz Szczurek z Zakupfoto

Więcej informacji już wkrótce

—————-

Kontakt do koordynatora projektu:
Dariusz Jaszcz
biuro@dialogmozliwosci.pl