Już jutro mecz Górnik Zabrze – Wisła Kraków!

28.07.2017

Już jutro, o godz. 20.30 Górnik Zabrze zmierzy się na murawie Areny Zabrze z Wisłą Kraków. Będzie to już 108. mecz z drużyną „Białej Gwiazdy”.

Trwa sprzedaż stacjonarna i internetowa biletów na to spotkanie. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo pod adresem https://www.gornikzabrze.pl/aktualnosci/wydarzenia/280717-w-czwartek-rusza-sprzedaz-stacjonarna-biletow-na-wisle-trwa-sprzedaz-internetowa   

W trakcie meczu Górnika Zabrze z Wisłą Kraków Fundacja Górnik Zabrze przeprowadzi specjalną zbiórkę, z której dochód przeznaczony zostanie na zakup busika dla zawodników Akademii Piłkarskiej Górnika Zabrze. Na trybunach obecne będą piłkarskie przedszkolaki zaopatrzone w skarbonki. Z pomocą trenerów prosić będą o wsparcie akcji. Więcej na ten temat: https://www.gornikzabrze.pl/aktualnosci/wydarzenia/270717-fundacja-gornika-zabrze-organizuje-zbiorke-podczas-meczu-z-wisla

Kibiców wybierających się na mecz 3. kolejki Lotto Ekstraklasy w sezonie 2017/2018 pomiędzy Górnikiem Zabrze a Wisłą Kraków zapraszamy do zapoznania się z informacją na temat parkingów.

Jednocześnie organizatorzy zachęcają do skorzystania z komunikacji miejskiej a także do przybycia na Arenę Zabrze z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym.

W bezpośrednim sąsiedztwie Areny Zabrze dostępny jest parking o pojemności 250 samochodów. Wszystkie miejsca są płatne, niestrzeżone – płatność wyłącznie gotówką, wysokość opłaty 5 zł. Parking znajduje się po przeciwległej stronie ulicy Roosevelta, vis-a-vis stadionu.

Dostępny jest również parking wewnętrzny na poziomie 0 Areny Zabrze. Bilety na parking wewnętrzny dostępne są w przedsprzedaży w cenie 7 złotych – do nabycia stacjonarnie w Sklepie Kibica oraz Galerii Zabrze lub internetowo.
Zalecany dojazd do parkingu wewnętrznego dla osób posiadających bilety organizatorzy wyznaczyli:
– od strony ul. De Gaulle’a ulicami: 1 Maja, Sobieskiego, Różańskiego, Damrota;
– od strony ul. Wolności ulicami: Piłsudskiego, Chłopską, Damrota.

LISTA WSZYSTKICH MIEJSC PARKINGOWYCH
– Parking wewnętrzny Areny Zabrze.
Wjazd od strony ulicy Damrota. Parking płatny, niestrzeżony. Bilety parkingowe dostępne na www.bilety.arenazabrze.pl oraz w Sklepie Kibica i w Galerii Zabrze.
– Miejsca parkingowe bezpośrednio przy Arenie Zabrze.
Parking przy ul. Roosevelta, vis-a-vis stadionu. Opłata parkingowa 5 zł. Parking płatny, niestrzeżony.

Przypominamy również, że z uwagi na duże zainteresowanie meczem w bezpośrednim sąsiedztwie Areny Zabrze mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu.