Platan FEST, czyli wielka śląska biesiada w zabrzańskim CH Platan

25.07.2017

Platan FEST to wyjątkowa impreza rozrywkowa, na którą mieszkańców Zabrza i okolic zaprasza centrum handlowe Platan. Wspólne biesiadowanie, strefa gastronomiczna, kabaret na żywo oraz występy znanych artystów, to tylko niektóre atrakcje czekające na wszystkich, którzy w sobotę 29 lipca odwiedzą zabrzańską galerię handlową.

De Silvers, Claudia i Kasia Chwołka, Arkadia Band, Weronika i Magdalena Pal – autografy tych śląskich gwiazd będzie można zdobyć już w sobotę, 29 lipca. Artyści wystąpią tego wieczoru na scenie podczas Platan Fest – wielkiej fety organizowanej na terenie zabrzańskiej galerii Platan. Wydarzenie poprowadzą znani z anteny Radia Fest prezenterzy: Grzegorz Stasiak oraz Marcin Janota, prezenter i współautor Fest Party, od maja br. prowadzący poranne audycje. Mobilne studio Radia Fest będzie sporą atrakcją i unikalną okazją do tego, by zobaczyć na żywo, jak powstają nasze ulubione programy i aby spotkać radiowców, którzy dotychczas znani byli głównie z eteru. Szampańską zabawę zapewni także gwiazda sceny kabaretowej – Grzegorz Stasiak, niezapomniany instruktor z popularnej „Nauki jazdy”, związany obecnie z Radiem Fest.

Występy i koncerty odbędą się w atmosferze hucznej biesiady – goście Platana będą mogli zasmakować m.in. kiełbasek z grilla, oraz zimnych napojów serwowanych przez hostessy w bawarskich strojach. Oprócz lokalnych przysmaków dla uczestników zabawy przygotowano moc atrakcji. Ciekawym urozmaiceniem bez wątpienia będzie przemarsz orkiestry dętej, który zainauguruje wspólne biesiadowanie. Zabawie towarzyszyć będą występy taneczne i wokalne. Najmłodsi biesiadnicy będą mogli nieodpłatnie skorzystać z kącika plastycznego, możliwości malowania twarzy oraz zrobienia zwierzątek z balonów. Dodatkową niespodzianką dla dzieci będą mega bańki mydlane, a także słodkości w postaci waty cukrowej.

– Mamy nadzieje, że ostatnia sobota lipca pozostanie na długo w pamięci wszystkich, którzy wspólnie z nami spędzą ten dzień naprawdę wyjątkowo. Przygotowaliśmy niebanalne i pełne humoru atrakcje dla całej rodziny, a wszystko to okrasimy smacznym regionalnym jedzeniem, wpadającą w ucho muzyką i gorącą atmosferą – podsumowuje Ewelina Nowak –Olszowiec, regional marketing manager w CH Platan.