Texas Party w Parku 12 C Sztolni Królowa Luiza

24.07.2017

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu zaprasza w najbliższą sobotę (29 lipca) na wystrzałową imprezę w rytmach country do Parku 12C Sztolni Krtólowa Luiza. Organizatorzy przygotowali moc atrakcji dla najmłodszych – od godz. 10.00 będzie można spróbować swoich sił m.in. w strzelaniu do puszek, wyścigu w workach czy przeciąganiu liny, a dla żądnych mocniejszych wrażeń, sprowadzony zostanie m.in. mechaniczny byk i maszyna bokserska.

Uczestnicy Texas Party będą mogli liczyć także na występ didżeja, który zaprosi wszystkich do wspólnej zabawy w rytmach country oraz niespodziankę wieczoru przygotowaną przez gości z Miasteczka Westernowego Twinpigs.

W programie m.in.:

– strzelanie do puszek,

– przeciąganie liny,

– łowienie jabłek,

– muzyka country,

– fotobudka,

– mechaniczy byk,

– maszyna bokserska,

– wyścigi w workach,

– wiele, wiele innych.

Na zabawę z DJ w rytmach country organizatorzy Texas Party zapraszają od godz. 16.00, a na niespodziankę wieczoru o godz. 18.00. Gość specjalny: Miasteczko Westernowe Twinpigs, które poprowadzi kurs tańca country i da pokaz umiejętności posługiwania się lassem.